پیام استاد آیت الله تحریری به مناسبت عملیات پیروزمندانه #وعده_صادق

۲۶ فروردین ۱۴۰۳ 289

پیام استاد آیت الله تحریری به مناسبت عملیات پیروزمندانه #وعده_صادق

بسم الله القاصم الجبارین

قَاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَیُخْزِهِمْ وَیَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَیَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ

خوشدلی برخی صاحب منصبان گذشته به کدخدای مودب، و بزدلانه زیر سایه عوام‌فریب تنش‌زدایی نشستن، دشمن عنود صهیون را چندان گستاخ کرده بود که اینبار جسورانه به خاک کنسولی ایران تجاوز کرد.
گمان دشمن خبیث آسودگی گذشته بود، اما این بار شجاعت مردان میدان تنها نماند و دست غیرت دولت انقلابی به همت صلابت مردان دیپلماسی، قهری یکدله ساخت و بغض شهادت زاهدی‌ها به امر ولی مقتدر انقلاب، وعده صادق شد و طوفانی پهپادی آفرید.

به رغم خیانت ذلت‌بار برخی سلاطین عرب و دست و پا زدنهای آمریکایی، اما غرب پلید تنبیه رعب‌آور اسرائیل را در عمق سرزمین‌های اشغالی با چشمانی بهت زده و هراسان نظاره کرد.

حضور شبانه ابابیل‌های سپاه اسلام بر سر ابرهه خون‌آشام غزه نه فقط زن و مرد مسلمان غمدیده که دل همه آزادگان جهان را تسلی بخشید.

دلاوران ایران تنبیهی ساختند که پیچیدگی انجامش، دشمن حیرت‌زده را به تعظیم واداشت و ذلت و زبونی اسرائیل را انگشت‌نمای رسانه‌ها کرد. آنها می‌دانند که این اقتدار ایرانی، موازنه قدرت را در منطقه و جهان، چگونه یکشبه دگرگون و معادلات گذشته را واژگون کرده است.

آنچه شد لطف خدا بود که «ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی» و آنچه ماند اشک تمنای منتظران است که دلگرم این سرافرازی سپاه اسلام، پرامیدتر از همیشه، لحظه طلوع منجی را شماره کنند.

وظیفه ماست که امروز به شکرانه نعمت رهبری حکیم و مقتدر، و سپاه و ارتشی شجاع، و ایرانی مومن و انقلابی، جبهه سپاس به درگاه الهی بساییم و ظهور امام غائب را تمنا کنیم.

بارالها امروز بیشتر از همیشه دست التماس مظلومان غزه، تمنای غیورمردان ایران و ندبه همه منتظران، ولی تو را آرزو می‌کنند که:
«این صاحب یوم الفتح و ناشر رایت الهدی …».

والسلام علیکم و رحمه‌الله
محمدباقر تحریری

دیدگاه‌ها

تماس با ما