دربارهٔ ما

بسم الله الرحمن الرحیم

هدف مؤسسه صراط مستقیم، معرفی شخصیت، آراء و اندیشه‌های آیت الله تحریری و حفظ و نشر آثار ایشان می‌باشد. این مجموعه، سعی دارد در چند بخش مطالب و فعالیت‌های مربوط به ایشان را گسترش و نشر دهد:

بخش اول: واحد پژوهش
گردآوری، پیاده‌سازی، تدوین آثار ایشان که در نهایت در قالب کتاب یا مقاله منتشر می‌شود.
تا کنون بیش از ۱۰ اثر مکتوب از ایشان در قالب کتاب تدوین و روانهٔ بازار شده‌است که به حول و قوه الهی در آینده مکتوبات بیشتری از ایشان را منتشر خواهیم کرد.

بخش دوم: واحد رسانه

ارائه آخرین اخبار، پیام‌ها و بیانات ایشان به صورت مستند و دقیق است. سعی ما بر این است علاوه بر قالب متن، از قالب‌های صوتی و تصویری هم استفاده کنیم.
این بخش در قالب واحد رسانه مؤسسه مشغول به فعالیت می‌باشد که وظیفه تهیه محتوا، تنظیم و نشر آن در فضای مجازی در قالب سایت و کانال‌های رسمی می‌باشد.
راه اندازی سایت ایشان با نام www.seratemostaghim.ir که قریب به ده سال است فعالیت خود را شروع کرده با هدف درج مجموعه مقالات، مصاحبات، فایل‌های صوتی و تصویری سخنان معظم‌له جهت استفاده عموم، اطلاع‌رسانی زمان، مکان و تغییرات جلسات و استفاده بیش از پیش شما عزیزان از محضر استاد در بخش پرسش و پاسخ سایت بوده‌است. ارائه محتوا در قالب‌های نو و به روز از وظایف واحد رسانه مؤسسه می‌باشد.
در سایت بخشی با عنوان پرونده ویژه طراحی شده‌است که مطالبی از ایشان و اساتیدشان در آن درج و منتشر می‌شود.
این حوزه در واقع محملی خواهد بود برای محققین، پژوهشگران و کاربرانی که می‌خواهند به مطالب اشاره شده از سوی ایشان دسترسی مستقیم و مستند داشته باشند.

بخش سوم: واحد بین‌الملل
در این واحد آثار استاد به چند زبان بین‌المللی ترجمه و منتشر می‌شود.
از جمله ثمرات این واحد راه‌اندازی سایت ایشان به زبان انگلیسی، ترجمه کتاب شرح حدیث عنوان بصری به زبان‌های انگلیسی و اردو میباشد که ان‌شاءالله در آینده این فعالیت‌ها گسترش پیدا می‌کند.
ارائه بیانات ایشان به زبان‌های انگلیسی، اردو، آذری و عربی در فضای مجازی.

راه‌های ارتباطی:
سایت: www.seratemostaghim.ir
نشانی seratemostaghim.ir در شبکه‌های اجتماعی (ایتا، بله، سروش، تلگرام، توییتر، یوتویوپ، فیس بوک)
اینستاگرام: serat.tv

شماره تماس:
۳۷۷۰۰۵۱۸–۰۲۵
۰۹۰۲۲۰۴۰۱۱۳

تماس با ما